(Digi)taalvrijwilliger

Vacaturenummer 964
 
Omschrijving

Wij zoeken voor het Taalpunt in alle kernen in Twenterand weer nieuwe taalvrijwilligers. Een taalvrijwilliger gaat aan de slag met een cursist en helpt met lezen, schrijven, spreken, rekenen of digitale vaardigheden. Je kan als vrijwilliger zelf aangeven wat je het leukst vindt. We hebben in Twenterand veel inwoners die moeite hebben met het begrijpen van teksten, brieven of kaartjes. Om ze verder te helpen bieden we gratis en anoniem lessen aan. Tijdens deze lessen ga je als taalvrijwilliger met ze aan de slag. Voordat je aan de slag gaat, krijg je van ons een gratis Taaltraining, een overeenkomst en een lidmaatschap bij de Bibliotheek. 

 

 
Werkzaamheden

Je bent ongeveer 3 uurtjes in de week bezig met de voorbereiding van de lessen. Daarnaast mag je natuurlijk altijd meer doen! We hebben ook digitaal aanbod, en onze samenwerkingspartners zoeken vaak ook mensen die kunnen helpen. Er is dus altijd wel wat te doen. 

We besteden veel tijd aan een goede match. Zodra de lessen beginnen, is dat voor minimaal drie maanden. We maken met jou en de cursist afspraken over hoe, wanneer en hoelang de lessen zullen zijn. 

 
Vaardigheden
  • Je kunt begrijpelijk Nederlands. 
  • Je bent sociaal 
  • Je kunt zelfstandig aan de slag 

 

 
OnkostenvergoedingNee
 
ReiskostenvergoedingJa
 
VrijwilligersovereenkomstJa
 
Verklaring omtrent het gedrag (VOG)

Nee

 

Informatiepunt Vrijwilligerswerk

Burgemeester Koetjestraat 2
7681 ZP Vroomshoop
0546 481458

info@vrijwilligerswerktwenterand.nl


Burgemeester Koetjestraat 2
7681 ZP Vroomshoop
Telefoon: 0546 481456
(secretariaat ZorgSaam Twenterand)
E-mail: info@vrijwilligerswerktwenterand.nl